MENÜ
Giriş:
--
İznik'te Ne Yapılır
İznik'te Ne Yapılır

İznik'te ister hafta sonu kaçamak için, isterseniz de daha uzun tatil için yaşayacağınız birçok deneyim vardır. Bu deneyimleri yaşarken İznik Otel Seyir Butik'in rahat ve konforlu odalarında dinlenebilir, size özel kampanyalardan faydalanarak İznik Tatilinizi uygun fiyatlarla yapabilirsiniz

İznik Günübirlik Turları
İznik'i Farklı Deneyimlerle Yaşamak İsteyenlere... Çini Atölyesi, Çömlek Atölyesi, Bahçe Gezileri,...vs. 50 TL'den Başlayan Fiyatlarla...Kadim ve Mütevazi Başkent İznik'te ve İznik köylerinde gerçekleştireceğiniz sportif aktivitelerin yanında alternatif olarak yapabilecekleriniz ilgi alanlarınıza göre çeşitlidir. İsterseniz İznik'in ata yadigarı sanatlarını deneyimleyebilir isterseniz de tamamıyla tarihi ve doğal zenginliklerine kendinizi bırakabilirsiniz.
Bisiklet Gezileri
İznik Gölü Kıyısını ve İznik Köylerini Bisikletle Keşfedin!!. 25 TL'den Başlayan Fiyatlarla! İznik’i deresinden tepesine, gölünden ovasına gezebilmek için bisikletinizi getirmenize gerek yok. İznik coğrafyasına uygun olarak, özel siparişimiz ile, Geotech markası altında Delta Bisiklet Firmasına üretimi yaptırılan bisikletlerimiz, güvenli ve konforlu kullanım malzemeleri (Kask, Güvenlik Yeleği, Pompa, Yama seti, Tur Çantası, Matara, Eldiven..vs) ile birlikte hizmetinize sunulmaktadır.
İznik Gölünü Keşfet Kano Gezileri
(Askania) İznik Gölü'nde kürek çekmek, gölün ortasından muhteşem gün batımları izlemek için sizi bekliyoruz. 100 TL /Kişi Çok büyük ihtimal ile İznik(Askania) Gölü’nün zümrüt yeşili sularında yüzdünüz. Onu yapmadınız ise en azından muhteşem İznik gün batımlarını izlemişsinizdir. Ama iddia ediyoruz ki İznik Gölü’nün dingin ve gizemli sularında kürek çekmek, sazlıkların arasında dolaşmak ve farklı yaşamlara tanıklık etmek, gölün ortasından dünyaya bakmak İznik’e hayranlığınızı bir kat daha artıracak.
Treeking Gezileri
İznik Gölü 'nü ve İznik 'in muhteşem doğasını adım adım, sindirerek yaşamak için... Evliya Çelebi’nin “Dünyada 5.Mevsimin görüldüğü yer” olarak nitelediği İznik doğasında ister ünlü “Evliya Çelebi Yolu” ‘nda, isterseniz de pek keşfedilmemiş gizemli patikalarda kuş sesleri içinde dolaşmanın keyfini mutlaka yaşamalısınız. Yürüyüşünüz bazen meyve bahçelerinin içinden, bazen de bir köy kahvesinin önünden geçecek, köy çeşmesinden kana kana su içecek, bazen de odun ateşinde demlenmiş çayları yudumlarken yorgunluğunuzu atacaksınız.
Fotoğraf Gezileri
Türkiye’nin en güzel gün batımını İznik’te izleyebileceğinizi ve bunun dünyada birkaç yerde mümkün olduğunu biliyor muydunuz? Peki, Evliya
İznik Köylerini Keşfet
Şehri seviyorsunuz ama bazen kalabalıklar üstünüze geliyor, ayaklarınız birbirine dolanıyor, trafikte boğulduğunuzu mu hissediyorsunuz...
İznik Kültürünü Keşfet
Mimarilerin vazgeçilmezi olan, insanın ruhunu ve gözünü dinlendiren bin yıllık sanat Çini, en Geleneksel Türk Sanatlarından olan çini, genellikle
Taze Ötesi Bahçe Gezileri
Aralık ayının sonuna kadar her an içlerine girip ilk defa sizin dokunacağınız, en taze ve lezzetli haliyle meyvelerini koparıp yiyebileceğiniz bahçeler sizi bekliyor.
İznik'te Konaklama
TSE onaylı Sağlıklı Turizm Belgeli olan İznik Otel Seyir Butik'in sizlere özel konaklama fırsatları için sitemizi inceleyebilir, %25' e varan indirim kazanabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz bisiklet gezileri yapabilir, indirimli kano gezileri, çini atölyeleri, meyve bahçesi gezilerine katılabilirsiniz. İznik Gölü Otelleri ve Pansiyonları, Uygun Fiyatları ve Konaklama Fırsatları İle Sizi Benzersiz Bir Tatile Çağırıyor.
Etkinlik ve Gezi Ön Talep Formu